Tanečná skupina RDS Company Vám zaručuje profesionálnu tanečnú show, ktorá dokáže spestriť každý Váš event. Ako multižánrová skupina prinášame rôzne tanečné štýly v komerčnom ale aj umeleckom prevedení. Cieľom RDS Company je obohatiť publikum o skutočný tanečný zážitok, zábavu, emócie a radosť z tanca.

Tanečná skupina RDS Company vznikla v roku 2011 pod záštitou prestížnej tanečnej školy Riverpark Dance School v Bratislave. Spoluzakladateľ skupiny Justis Lorenzo (UK) tancoval s hviezdami ako Beyoncé a Kylie Minogue. RDS Company sa širokej verejnosti prvý krát predstavila ako semifinalista TV šou Česko Slovensko má talent 2011. Fanúšikov si získala i účinkovaním v muzikáli Pomáda, televíznych projektoch (napr. X Factor, Srdce pre deti , Zlatý puk) či spoluprácou so známymi spevákmi (napr.: Celeste Buckingham, Nela Pocisková, Tomi Popovič). Celý náš tím tvorí takmer 30 profesionálnych tanečných interpretov rôznych tanečných štýlov - od Hip Hopu,a Breakdance, cez Latino,až po Jazz, Contemporary, Balet a mnoho ďalších.

Zdrojom originality tanečnej skupiny RDS Company je osobnostná, ale najmä tanečná pestrosť všetkých členov, ktorí sa vyznačujú svojou všestrannosťou, profesionalitou a niekoľkoročnou tanečnou praxou. Tanečníci pôsobia tiež ako úspešní choreografi, lektori, muzikáloví tanečníci, modeli, či speváci.

Tak ako tanečná škola Riverpark Dance School poskytuje pre začiatočníkov i profesionálov množstvo tanečných štýlov pod jednou strechou, podobne aj tanečná skupina RDS Company prináša mnoho atraktívnych choreografií v rôznych tanečných štýloch. Našou hlavnou prioritou je prinášať Vám profesionálnu show, ktorá Vám zaručí skutočný tanečný zážitok, emócie a zábavu, doplnenú o efektné kostými v originálnom prevedení našich tanečníkov.  

Naši tanečníci – jedinečné tanečné talenty nielen na Slovensku!
 

 

 

FACEBOOK
Staňte sa fanúšikom našej stránky

NEWSLETTER

Chcete dostávať aktuálne novinky mailom?

Zrušiť odosielanie