RDS Company súčasťou galavečera Srdce pre deti!


Pozývame Vás k obrazovkám TV JOJ dňa 20.12.2013 o 20:20!


RDS Company predstaví špeciálnu tanečnú verziu sklady „Zvukoprázdno“ počas vysielania charitatívneho galavečera Srdce pre deti 2013.

Tanečníci RDS Company tak podobne ako mnohé známe tváre, herci a moderátori podporia svojim tanečným vystúpením charitatívnu akciu Srdce pre deti organizovanú v spolupráci TV JOJ s vydavateľstvom Ringier. Jej cieľom je pomôcť deťom s ťažkými životnými osudmi, ktoré divákom opíšu ich autentické príbehy.

V rámci zadania tvorcov projektu bolo potrebné pripraviť netradičnú tanečnú choreografiu, ktorá mala spájať posunkovú reč znázorňujúcu text ústrednej piesne Zvukoprázdno od skupiny Desmod s tanečnými prvkami. Úlohy choreografa sa zhostil náš výborný tanečník a choreograf - Chris Bryan Rone (L.A.), ktorý spolu s tanečníkmi RDS Company a tvárami spravodajstva TV JOJ pripravil výsledné tanečné vystúpenie, fúziu rôznych tanečných štýlov ako contemporary, jazz, breakdance a iné, na motív nádeje.

Aj keď tanečníci a členovia tímu spravodajstva nemali prípravu vôbec jednoduchú, vynikajúco zvládli vyjadriť text piesne v posunkovej reči pomocou rôznych tanečných štýlov a veríme, že sa Vám ich tanečné vystúpenie bude páčiť!
FACEBOOK
Staňte sa fanúšikom našej stránky

NEWSLETTER

Chcete dostávať aktuálne novinky mailom?

Zrušiť odosielanie