TANEČNÝ TEAMBUILDING


Netradičný teambuilding plný zábavy na hodine tanca s lektormi Riverpark Dance School alebo tanečníkmi RDS Company.

Štandardná dĺžka výučby je 60 minút, 90 minút alebo 2x45 minút s prestávkou. Na výber je viacero tanečných štýlov a to klasickejších ako sú spoločenské tance (štandardné & latinsko-americké tance), latino tance (napr. kubánska salsa, bachata, mix) ale i netradičnejších a viac neformálnejších ako sú hip-hop, electric boogie, breakdance, balet, pole dance a ďalších. Skupinové teambuildingy realizujeme podľa výberu klienta formou individuálnej výučby alebo výučby v pároch (najmä pri spoločenských a latino tancoch). Možnosť tematického teambuildingu (napr. na tému Thriller, Gangnam Style a pod.)!

TIP: Pošlite nám zloženie skupiny Vašich zamestnancov (pomer žien-mužov, vekový priemer alebo/rozpätie, funkcie v spoločnosti) a my Vám poradíme vhodný tanečný štýl!
TIP: Pridajte k programu teambuildingu i tanečné vystúpenie!

V priestoroch Riverpark Dance School ponúkame možnosť CATERINGU vo forme zabezpečenia pitného režimu počas výučby a príjemného posedenia po tanečnej lekcii v priestoroch štýlového tanečného baru. Štandardne zabezpečujeme PET nealko počas výučby, počas posedenia pripravujeme vopred studené obložené misy, dezerty, nealko nápoje a teplé nápoje na objednávku. Aktuálnu ponuku – menu kaviarne s fotografiami mís a sedenia zašleme na požiadanie.

TIP: Nakombinujeme Vám produkty z ponuky podľa vlastného výberu!
TIP: Nechajte hosťom voľný výber a stanovte si maximálny limit účtu!


REFERENCIE:


Tanečný teambuilding si u nás užili i zamestanci spoločností napr.:

  • Poštová banka
  • J&T banka
  • Herbalife
FACEBOOK
Staňte sa fanúšikom našej stránky

NEWSLETTER

Chcete dostávať aktuálne novinky mailom?

Zrušiť odosielanie