OSLAVA / DETSKÁ OSLAVA


Milí oslávenci, rodičia malých oslávencov či organizátori oslavy!


Zvoľte oslavu pre deti i dospelých s tanečným programom a VIP posedením v tanečnom bare. Oslávte narodeniny, meniny či životné úspechy v Riverpark Dance School! Možnosť oslavy aj cez víkendy a sviatky!


TANEČNÁ DETSKÁ OSLAVA:


Zabezpečte Vašej neposednej ratolesti netradičnú tanečnú oslavu spojenú s tanečnou lekciou plnú zábavy, z ktorej si Vaše dieťa a jeho kamaráti odnesú kopec zážitkov!

DĹŽKA LEKCIE: Štandardná dĺžka výučby je podľa veku detí 2x30 minút s prestávkou alebo 2x45 minút s prestávkou.

TANEČNÉ ŠTÝLY: Na výber je množstvo tanečných štýlov vhodných pre deti. Pre dievčatká, ktoré vždy túžili byť baletkami je tu Balet kids, pre latino tanečnice Latino kids, pre štýlových chalanov máme zase Hip-hop, Breakdance alebo Electric boogie. Pre zmiešané skupiny pripravíme Dance modern mix. Nie je problém pripraviť tematickú oslavu (napr. v téme Fashion show, obľúbeného Monster High atď.)!

S prípravou oslavy si nemusíte robiť žiadne starosti, všetko bude nachystané podľa dohody. Počas oslavy Vášho dieťatka si môžete kľudne vychutnať obed či kávičku s priateľkou v našom Dance bare (pripravíme Vám zvlášť sedenie mimo detí) alebo si odbehnúť na nákupy v River Parku. Vášmu dieťatku sa bude počas tanečnej lekcie venovať tanečný lektor/lektorka a počas posedenia budú pod neustálym dohľadom personálu Dance baru.

Deti sa budú v Riverpark Dance School cítiť naozaj výnimočne. Okrem súkromnej tanečnej hodiny, kde sa bude lektor/lektorka venovať iba im, pripravíme pre oslávenca a jeho kamarátov posedenie vo vyzdobenom tanečnom bare so špeciálnym menu. Radi tiež pustíme film/koncert/hudbu z Vášho CD/DVD. Možnosť pridať ďalší animačný program napr. maľovanie na tvár, karaoke atď. (vo vlastnej réžii).

TIP: Vyberte deťom produkty z ponuky do špeciálneho menu a získajte tak kontrolu nad ich stravovaním a pitným režimom!
TIP: Má Vaše dieťa obľúbený film, seriál, postavičku? Pripravíme tematickú oslavu (tanečná lekcia, hudba, výzdoba, film/seriál)!


OSLAVA PRE DOSPELÝCH:


Zvoľte netradičnú oslavu v Riverpark Dance School vo forme súkromnej skupinovej tanečnej lekcie plnej zábavy, z ktorej si Vy i Vaši hostia odnesú kopec zážitkov!

DĹŽKA LEKCIE: Štandardná dĺžka výučby je 60 minút, 90 minút alebo 2x45 minút s prestávkou.

TANEČNÉ ŠTÝLY: Na výber je množstvo tanečných štýlov vhodných pre ženy (napr. Pole dance, Club dancing, Latino ladies style, Reggaeton), pre mužov (napr. Hip-hop, Breakdance, Electric boogie) alebo pre obe pohlavia (napr. Štandardné tance, Latinsko-americké tance, Ľudové tance, Kubánska salsa). Je tiež možnosť pripraviť program v rôznych druhoch cvičení ako sú Joga, Pilates, Port de bras, Zumba a iné.

Na Vašej oslave sa u nás budete cítiť naozaj výnimočne. Okrem súkromnej tanečnej hodiny, kde sa bude lektor/lektorka venovať iba Vám a Vašim hosťom, pre Vás pripravíme VIP posedenie vo vyzdobenom tanečnom bare so špeciálnym menu a na požiadanie aj špeciálnou tortou. Radi Vám tiež pustíme film/koncert/hudbu z Vášho CD/DVD. Naši milí barmani Vám budú neustále k dispozícii!

TIP: Vyberte si sami produkty z ponuky do Vášho špeciálneho menu!
TIP: Nechajte hosťom voľný výber a stanovte si maximálny limit účtu!
TIP: Preferujete zdravý životný štýl? Nakombinujte si wellness oslavu – cvičenie + zdravý catering napr. fresh nápoje, acaico produkty, ovsené tyčinky atď.FACEBOOK
Staňte sa fanúšikom našej stránky

NEWSLETTER

Chcete dostávať aktuálne novinky mailom?

Zrušiť odosielanie